Ubytování

Základní informace


Adresa: Mostecká 279/11, 118 00 Malá Strana

Check in: 14:00 – 16:00, Check out: do 10:30

V případě zájmu rádi zajistíme transfer z místa vašeho příjezdu

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s výhledem do klidného a tichého atria. Šlechtický pokoj Standard disponuje bohatým vybavením (klimatizace, wifi, fén, sprchový kout) a krásným útulným interiérem, jehož dominantou je dubový nábytek a historické prvky. 

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky s výhledem do Mostecké ulice, kde na jedné straně uvidíte kopuli sv. Mikuláše a na druhé Karlův Most. Šlechtický pokoj Superior disponuje bohatým vybavením (klimatizace, wifi, fén, sprchový kout). Kouzelnou atmosféru podtrhuje dubový nábytek a historické doplňky. 

Rezervace

Královské pokoje

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky v královském duchu s výhledem do Mostecké ulice, kde na jedné straně uvidíte kopuli sv. Mikuláše a na druhé Karlův Most. Unikátnost pokoje podtrhuje vyřezávaný nábytek, luxusní postele Hastens a bohaté vybavení (klimatizace, wifi, fén, sprchový kout).

Luxusní dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky v královském duchu. Pokoj zdobí malované stropy, které jsou svým detailním zpracováním chloubou hotelu. Jedinečný komfort dodávají luxusní postele Hastens a bohaté vybavení (klimatizace, wifi, fén, sprchový kout).

Rezervace

Nejvyšší patro hotelu celé zabírá luxusní a velmi prostorný apartmán v královském stylu s kuchyňkou a malým balkónem. Můžete se zde kochat kouzelnými výhledy na barokní kostel sv. Mikuláše či na samotný Karlův most. Usínat budete na posteli Hastens, jejíž matrace jsou ručně vyráběné ve Švédsku a spánek na nich je nezapomenutelný. 

Rezervace